Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Junior- och Ungdoms SM 2012

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Junior- och Ungdoms SM 2012:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adam Hultgren BK Glam Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Alexander Johansson Kulladals BS Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Alexander Johansson Kulladals BS Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Alexander Jönsson BK Femtionian Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Alexander Larsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Alexander Martinsson BK June Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Alexander Thörne Gruvell BK Force Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Alexandra Pettersson BK Örnen Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Alexsander Flodin BK Joker Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Alfred Berggren Team Clan BK Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Alfred Berggren Team Clan BK Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Alice Johansson BK Domino Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Amanda Andersson BS Friska Viljor Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Amanda Engström BK Kaskad Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Amanda Nyman Höganäs BC Ungdom Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Amanda Steén Team Alingsås BC Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Amanda Steén Team Alingsås BC Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Anders Rogvall Jönköpings Kägelklubb Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
André Ekberg BK Femtionian Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
André Ekberg BK Femtionian Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
André Kuntsi Tollarps BK Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Andreas Ekhamre Hammarby IF BF Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Andreas Grönstrand Ludvika BK Junior Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Andreas Johansson Team Värnamo BC Junior Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Andreas Persson Bodekull BK Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Andreas Sylvesson Tollarps BK Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Anna Andersson Spader Dam Junior Flickor Tisdagen den 27 December 10.00
Anna Andersson Spader Dam Ungdom Flickor Tisdagen den 27 December 17.00
Anna Andersson Spader Dam Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Anna Andersson Spader Dam Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Anneli Blomqvist B-K Eva Junior Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Annie Thorell Spader Dam Ungdom Flickor Lördagen den 17 December 13.30
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Annie Thorell Spader Dam Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Annie Thorell Spader Dam Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Annie Thorell Spader Dam Ungdom Flickor Semifinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Annie Thorell Spader Dam Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Anton Ahlberg Tingsryd KK Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Anton Ahlgren Team Clan BK Ungdom Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Anton Ahlgren Team Clan BK Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Anton Borg BK Femtionian Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Anton Borg BK Femtionian Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Anton Borg BK Femtionian Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Anton Elofsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar Semifinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar Final Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Anton Stenbeck BK Virveln Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Arvid Thomsson BK Joker Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Arvid Thomsson BK Joker Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Astrid Stedt Tollarps BK Ungdom Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Axel Engblom Team Pergamon BC Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 17.00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 17.00
Bill Romlöv IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Cajsa Wegner BK Femtionian Ungdom Flickor Semifinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Calle Johansson BK Skinnsberg Ungdom Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Caroline Byquist BK June Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Caroline Byquist BK June Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Caroline Byquist BK June Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Christian Liljestrand BK Nobel Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Christina Kiiskinen BK Kaskad Junior Flickor Söndagen den 11 December 12.00
Christina Kiiskinen BK Kaskad Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Christoffer Ek Halmia BS Junior Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Christoffer Elefant IFK Borås Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Christoffer Eriksson Zorrow Club Junior Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Christoffer Landin Västerås SK BK Junior Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Dan Pousar BK Force Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Daniel Fransson Team Pergamon BC Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Daniel Fransson Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Daniel Fransson Team Pergamon BC Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Daniel Kempe Zorrow Club Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Daniel Nilsson BK Femtionian Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Daniel Nilsson BK Femtionian Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
David Rendius BK Glam Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
David Rendius BK Glam Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
David Sandberg Karlslunds IF BF Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
David Sandberg Skövde AIK BK Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Dennis Vrabac Olofströms BS Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Dennis Vrabac Olofströms BS Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Dennis Vrabac Olofströms BS Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Douglas Ahrling Team Mariestad BK Junior Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Eddie Sohlström BK Plus Junior Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Eddie Sohlström BK Plus Ungdom Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Elin Abrahamsson BK Biet-Finesse 95 Junior Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Elin Andersson Wåxnäs BC Junior Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Elin Andréasson Höganäs BC Ungdom Flickor Måndagen den 26 December 13.30
Elin Andréasson Höganäs BC Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Junior Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Emelie Tiveljung BK Merci Ungdom Flickor Lördagen den 10 December 10.00
Emelie Tiveljung BK Merci Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Emil Andersson IK Ymer Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Emil Brunn Ramstedt BK Rättvik Ungdom Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Emil Jansson BK Bågen Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Emil Johansson Lusaskens BK (n) Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Emil Nilsson BK Ohm Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Emil Nilsson BK Ohm Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Emil Nilsson BK Ohm Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Emil Nilsson BK Ohm Junior Pojkar Semifinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Emil Olsson Fryksdalen BK Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Emma Olsson Spader Dam Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Emma Svensson Team Värnamo BC Junior Flickor Lördagen den 17 December 13.30
Emma Åberg Örgryte IS BF Junior Flickor Onsdagen den 28 December 17.00
Emmie Karlsson BKF Falkenberg Ungdom Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Eric Arveteg Kulladals BS Ungdom Pojkar Lördagen den 10 December 10.00
Erica Eliasson BK Rekyl Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Erik Bengtsson IS Göta Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Erik Florå BK Cahoot Ungdom Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Evelina Bertilsson BK Cefyra Junior Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Fanny Lindahl BajenFans BF Ungdom Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Fanny Lindahl BajenFans BF Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Fanny Lindahl BajenFans BF Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Fanny Lindahl BajenFans BF Ungdom Flickor Semifinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Fanny Lindahl BajenFans BF Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Fanny Westerdahl BK Animals Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Felicia Mäkinen BS Almen Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Felix Asplund Bodekull BK Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Felix Bergand BK Team Kungsbacka Ungdom Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Felix Cederlund Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Filip Jansson Forsheda BK Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Semifinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Filip Poikela BK Stallis Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Filip Poikela BK Stallis Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 17.00
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Ungdom Pojkar Semifinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Semifinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Final Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Fredric Lundgren Tollarps BK Ungdom Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Fredrik Bjurteg BK Tegnér Junior Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Fredrik Lindgren LBK Hudik Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Fredrik Svensson BK Nobel Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Frida Bergkvist BK Qvinns Junior Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Frida Eriksson Örgryte IS BF Ungdom Flickor Söndagen den 11 December 12.00
Frida Eriksson Örgryte IS BF Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Frida Löhnert BK Cahoot Junior Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Gustav Green BK Taifun Junior Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Gustav Stangrund Väddö BwK Ungdom Pojkar Lördagen den 10 December 10.00
Gustav Åkerman Tollarps BK Ungdom Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Hanna Hallberg BK Domino Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Hanna Hallberg BK Domino Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Hanna Hallberg BK Domino Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Henrik Eriksson BK Rättvik Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Henrik Friberg Tollarps BK Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 17.00
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Hugo Lindgren IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Semifinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Ida Håkansson Team Värnamo BC Junior Flickor Söndagen den 11 December 12.00
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Isabelle Nilsson BK Bågen Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Isak Malm Tollarps BK Ungdom Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Jakob Hogarth Tollarps BK Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Janina Lindberg BK Merci Junior Flickor Lördagen den 17 December 13.30
Janina Lindberg BK Merci Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Jenny Johansson BK Cahoot Junior Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Jenny Johansson BK Cahoot Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Jenny Johansson BK Cahoot Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Jenny Johansson BK Cahoot Junior Flickor Semifinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Jenny Johansson BK Cahoot Junior Flickor Final Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Jenny Wegner BK Femtionian Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Jesper Carlsson BS Olymp Junior Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Jesper Lundberg Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Jesper Lundberg Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Jesper Svensson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Jesper Svensson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Jesper Svensson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Jesper Svensson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Semifinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Jessica Eriksson BK Linnéa Junior Flickor Lördagen den 17 December 13.30
Jessica Svensson BK Biet-Finesse 95 Junior Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Joachim Niederhaus IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Joakim Ljungkvist Team Mariestad BK Junior Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Joakim West Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Joakim West Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Joakim Wikström IFK Göteborg Bowling Herr Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Johan Andreasson BK Femtionian Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Johan Bergqvist Nybro IF Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Johan Igelström BK Nobel Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Johan Karlsson Zorrow Club Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Johan Malmgren Kvänums BK Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Johan Martinsson BK Turbanen Ungdom Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Johan Wallenbert Sundbybergs IK Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Johanna Johansson BK Rekyl Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Johannes Eliasson Gävle KK Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Johannes Fridlund Hebergs BS Ungdom Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Johannes Gül Hjo Bowlingklubb Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Johannes Svensson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Jonas Ingmansson BK Viskan Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Jonas Olsson Höganäs BC Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Jonathan Eriksson BK Granen Ungdom Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Jonathan Eriksson BK Granen Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Jonathan Eriksson BK Granen Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Jonathan Hammarlund BK Atlantic Sharks Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Jonathan Hubbe IFK Borås Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Jonathan Lindström Forsheda BK Junior Pojkar Söndagen den 18 December 12.00
Jonathan Lindström Forsheda BK Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 17.00
Jonathan Lundgren Hurricanes BK Junior Pojkar Lördagen den 10 December 10.00
Jonathan Martinsson Team Clan BK Ungdom Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Josefine Linderoth Spader Dam Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Kaiza Hammarström BK Skinnsberg Ungdom Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Kaiza Hammarström BK Skinnsberg Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Kaiza Hammarström BK Skinnsberg Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Karin Engesten Team Baltzar BC Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Kevin Almqvist BK June Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Kim Grape BK Biet-Finesse 95 Junior Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Kim Hansson för. The Golden Bowlers Junior Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Kim Nordin BK Triss Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Kristoffer Lindmark Halmia BS Junior Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Lars Borg Tollarps BK Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Leo Olsson Karlstad BK Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Lina Hällgren BK Båken Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Linda Jönsson Team Suxxess BC Junior Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Linn Bergand BK Team Kungsbacka Ungdom Flickor Måndagen den 26 December 13.30
Linn Wåhlander Tyresö BK Junior Flickor Lördagen den 10 December 13.30
Linnéa Frankesson BK Nobel Junior Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Linnéa Litchfield BS Hässle Ungdom Flickor Måndagen den 26 December 13.30
Linnéa Lundman BK Domino Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Linnéa Olsson Tollarps BK Junior Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Linnéa Olsson Tollarps BK Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Linnéa Olsson Tollarps BK Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Linnea Rundgren Västerås SK BK Ungdom Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Linnea Rundgren Västerås SK BK Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Linnea Rundgren Västerås SK BK Ungdom Flickor Kvartsfinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Linnea Rundgren Västerås SK BK Ungdom Flickor Semifinal Flickor Ungdom (Cupspel 3 ser)
Linus Eliasson BK Triss Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Linus Hallgren BK Kåess Junior Pojkar Lördagen den 10 December 10.00
Linus Rittbo BK Cefyra Junior Pojkar Lördagen den 10 December 13.30
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Semifinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Final Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Lisa Lindell BK Högland Ungdom Flickor Måndagen den 26 December 13.30
Lisa Lundman BK Domino Junior Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Liz Larsson B-K Eva Junior Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Louise Borg Tollarps BK Junior Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Lovisa Alpskog BK Linnéa Junior Flickor Lördagen den 17 December 13.30
Ludvig Öhrvall IFK Göteborg Bowling Herr Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Kvartsfinal Juniorer Herr (Cupspel 3 ser)
Malin Brodin Sundbybergs IK Junior Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Malin Löfkvist BS Kulorna Junior Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Malin Löfkvist BS Kulorna Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Malin Löfkvist BS Kulorna Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Malin Skoglund BK Cahoot Junior Flickor Söndagen den 11 December 12.00
Marcus Hagstedt IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Marcus Henriksson BK Kaskad Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Marcus Hultén Team Pergamon BC Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Marcus Svensson BKF Falkenberg Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Marcus Tidbeck Stureby BK Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Markus Carlsson IFK Borås Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Martin Hultgren IK Ymer Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Martin Lindal Hebergs BS Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Mathilda Lotvonen BK Merci Ungdom Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Mathilda Tidbeck Stureby BK Ungdom Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Matilda Bäckström Gävle KK Ungdom Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Matilda Hultgren AIK Junior Flickor Lördagen den 17 December 13.30
Matilda Lind Trolle BK Ungdom Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Matilda Lind Trolle BK Ungdom Flickor Finalspel Flickor Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Mattias Pettersson BK Force Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Mattias Svensson BKF Falkenberg Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Max Andersson BK Tegnér Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Max Andersson BK Tegnér Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Max Andersson BK Tegnér Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Mimmi Persson BK Linnéa Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Måns Håkansson BK Kronan Ungdom Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Måns Håkansson BK Kronan Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Måns Håkansson BK Kronan Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Måns Håkansson BK Kronan Ungdom Pojkar Semifinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Måns Håkansson BK Kronan Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Mårten Jonsson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Nanja Karlsson BKF Falkenberg Ungdom Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Nathalie Asklund AIK Junior Flickor Fredagen den 30 December 13.30
Nathalie Madsen BK Skrufscha Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Niclas Johansson Team Clan BK Ungdom Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Niclas Lantz Team Alingsås BC Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Niklas Bermlid Zorrow Club Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Ola Gustavsson BK June Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Oliver Bukowski Tingsryd KK Ungdom Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Oliver Oscarsson IFK Borås Junior Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Olivia Jönsson Tollarps BK Ungdom Flickor Torsdagen den 29 December 13.30
Olivia Wallentin B-K Eva Ungdom Flickor Tisdagen den 27 December 13.30
Oskar Almroth AIK Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Oskar Almroth AIK Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Otilia Eriksson BK Dimico (n) Junior Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Patrik Lundqvist Wåxnäs BC Junior Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Peter Nelsing IK Ymer Junior Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Philip Persson Hebergs BS Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Pontus Andersson Team Clan BK Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Pontus Andersson Team Clan BK Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Pontus Andersson Team Clan BK Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Pontus Andersson Team Clan BK Ungdom Pojkar Semifinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Pontus Martinsson Team Clan BK Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Pontus Olsson BK Bågen Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Pontus Persic Olofströms BS Ungdom Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Rasmus Andersson IFK Borås Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Rasmus Edvall IS Göta Junior Pojkar Lördagen den 10 December 10.00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Rebecca Kristiansson BK Domino Ungdom Flickor Söndagen den 4 December 15.30
Rebecca Lundahl IS Göta Junior Flickor Onsdagen den 28 December 17.00
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 13.30
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Kvartsfinal Pojkar Ungdom (Cupspel 3 ser)
Robin Andersson BK Force Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Robin Axeborg BK Cahoot Junior Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Robin Hultsten BK Kaskad Ungdom Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Robin Lindgren Mölndal United BC (H) Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Robin Persson Bodekull BK Ungdom Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Robin Persson IS Göta Junior Pojkar Lördagen den 10 December 10.00
Robin Rosenquist BS Olymp Junior Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Robin Skans Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Sabina Asplund BK Högland Junior Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Samuel Johansson IFK Göteborg Bowling Herr Junior Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Samuel Mäkinen BK Bågen Ungdom Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Samuel P Flodin BF Solängen Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Måndagen den 26 December 13.30
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Finalspel Jun Dam 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Kvartsfinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Semifinal Juniorer Dam (Cupspel 3 ser)
Sandra Gummesson BK Linnéa Junior Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Sandra Gustafsson Höganäs BC Junior Flickor Söndagen den 4 December 12.00
Sandra Hellgren IFK Göteborg (n) Ungdom Flickor Onsdagen den 28 December 17.00
Sandra Jonasson BK Cahoot Ungdom Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Sara Rosengren BK Cahoot Junior Flickor Lördagen den 3 December 12:00
Sebastian Eriksson BK Brio Junior Pojkar Lördagen den 3 December 12:00
Sebastian Francsics Nybro IF Junior Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Sebastian Larsson Kuusisto BK Trix Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Sebastian Mårtensson Team Värnamo BC Ungdom Pojkar Söndagen den 11 December 12.00
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Ungdom Pojkar Tisdagen den 27 December 10.00
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Ungdom Pojkar Finalspel Pojkar Ungdom 6 ser Am plac 1-12 fr kvalspel
Simon Johansson BK Rekyl Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Simon Nilsson BK Nobel Junior Pojkar Tisdagen den 27 December 13.30
Simon Sallborg SK Nova Junior Pojkar Lördagen den 17 December 10.00
Sofi Hilmersson BK Parant Junior Flickor Onsdagen den 28 December 13.30
Stefan Johansson Olofströms BS Junior Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Söndagen den 11 December 12.00
Thobias Karlsson BK Joker Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Thomas Engström IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 17.00
Tim Roth BK Femtionian Ungdom Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Timothy Jönsson IFK Borås Junior Pojkar Söndagen den 4 December 15.30
Tobias Räisänen Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 4 December 12.00
Tobias Räisänen Team Pergamon BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Tobias Sjöström Olofströms BS Junior Pojkar Måndagen den 26 December 13.30
Tommy Lundh Team Baltzar BC Junior Pojkar Fredagen den 30 December 13.30
Tommy Lundh Team Baltzar BC Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Viktor Danielsson IKW/Köping BK Junior Pojkar Torsdagen den 29 December 10.00
Viktor Danielsson IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Torsdagen den 29 December 13.30
Viktor Danielsson IKW/Köping BK Junior Pojkar Finalspel Jun Herr 6 ser Am Plac 1-20 fr kvalspel
Viktor Söderlund Domsjö IF BK Ungdom Pojkar Onsdagen den 28 December 13.30
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Ungdom Flickor Måndagen den 26 December 13.30
Viktoria Thell Team Tranås BC Junior Flickor Onsdagen den 28 December 17.00