Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 4 December 12.00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Alexander Martinsson BK June Junior Pojkar
2. Anton Elofsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
3. Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar
4. Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
5. Filip Jansson Forsheda BK Junior Pojkar
6. Jesper Lundberg Team Pergamon BC Junior Pojkar
7. Johan Bergqvist Nybro IF Junior Pojkar
8. Linus Eliasson BK Triss Junior Pojkar
9. Marcus Henriksson BK Kaskad Junior Pojkar
10. Rasmus Andersson IFK Borås Junior Pojkar
11. Tobias Räisänen Team Pergamon BC Junior Pojkar
12. Ida Andersson BK Högland Junior Flickor
13. Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor
14. Linda Jönsson Team Suxxess BC Junior Flickor
15. Otilia Eriksson BK Dimico (n) Junior Flickor
16. Sandra Gummesson BK Linnéa Junior Flickor
17. Sandra Gustafsson Höganäs BC Junior Flickor
18. Jesper Svensson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar
19. Max Andersson BK Tegnér Ungdom Pojkar
20. Mårten Jonsson Team Pergamon BC Ungdom Pojkar
21. Pontus Andersson Team Clan BK Ungdom Pojkar
22. Caroline Byquist BK June Ungdom Flickor
23. Nathalie Madsen BK Skrufscha Ungdom Flickor
24.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Tobias Räisänen Team Pergamon BC Junior Pojkar
2. Anton Elofsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Jesper Lundberg Team Pergamon BC Junior Pojkar
3. Ida Andersson BK Högland Junior Flickor
  Sandra Gustafsson Höganäs BC Junior Flickor
4. Linda Jönsson Team Suxxess BC Junior Flickor
  Sandra Gummesson BK Linnéa Junior Flickor
5. Caroline Byquist BK June Junior Flickor
  Nathalie Madsen BK Skrufscha Junior Flickor
6. Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar
  Marcus Henriksson BK Kaskad Junior Pojkar
7. Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar
  Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar
8. Linus Eliasson BK Triss Junior Pojkar
  Mårten Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
9. Alexander Martinsson BK June Junior Pojkar
  Johan Bergqvist Nybro IF Junior Pojkar
10. Filip Jansson Forsheda BK Junior Pojkar
  Rasmus Andersson IFK Borås Junior Pojkar
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anton Elofsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Jesper Lundberg Team Pergamon BC Junior Pojkar
  Tobias Räisänen Team Pergamon BC Junior Pojkar
2. Ida Andersson BK Högland Junior Flickor
  Linda Jönsson Team Suxxess BC Junior Flickor
  Sandra Gummesson BK Linnéa Junior Flickor
  Sandra Gustafsson Höganäs BC Junior Flickor
3. Anton Faust Team Tranås BC Junior Pojkar
  Marcus Henriksson BK Kaskad Junior Pojkar
  Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar
  Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar
4. Alexander Martinsson BK June Junior Pojkar
  Filip Jansson Forsheda BK Junior Pojkar
  Johan Bergqvist Nybro IF Junior Pojkar
  Rasmus Andersson IFK Borås Junior Pojkar